Każdego dnia patrzę na was i widzę jak marnujecie swoje życie... na szukaniu prawdy nie tam gdzie trzeba.
Blog > Komentarze do wpisu

ŻYCZENIA NOWOROCZNE NA 2012r.

ŻYCZENIA NOWOROCZNE NA 2012r.

Życzę sobie by rok 2012 nie był rokiem ostatecznej i jakiejkolwiek apokalipsy. Aby nie sprawdziły się żadne fatalne przepowiednie i wieszczenia bardziej lub mniej nawiedzonych jasnowidzów, wizjonerów i nawiedzonych mistyków. Życzę sobie, aby rok 2012 był rokiem coraz większego oświecenia ludzi pozwalającego stać się każdemu wolną i niezależną jednostką myślową od wszelkich bóstw, bożków i bogów, a nadto od religijnych dogmatów i nakazów ubezwłasnowolniających umysły i niszczących naturalną indywidualność osobowościową. Życzę sobie by usunąć religię ze szkół, która dokonuje umysłowego spustoszenia w umysłach dzieci, które mają prawo wyrastać w świeckiej tradycji i myśli. Życzę sobie by w ogóle zakazać jakiejkolwiek indoktrynacji religijnej, oraz epatowania nią która jest najzwyklejszą zbrodnią na umysłach dzieci i wszystkich ludzi, oraz by całkowicie usunąć krzyże z urzędów państwowych i by zakazać uczestnictwa patriarchów kościelnych w państwowych uroczystościach.

Życzę sobie by rok 2012 był rokiem przełomowym w oficjalnym ujawnieniu przez władze istnienia tego co my już wiemy czyli istnienia obcych przybywających na ziemię. Życzę sobie by najlepiej jak obcy by się rozpierdolili w jakimś większym mieście i by sprawa ich istnienia nie była możliwa do zatuszowania przez nasze zakłamane i oszukańcze władze.

Życzę sobie by przybywało takich jak ja obserwatorów i kronikarzy monitorujących niebo i by zdobywali jak najwięcej dowodów na istnienie obcych i obcych obiektów latających OOL. Życzę sobie by w roku 2012 wyszła na jaw ukrywana zbrodnicza działalność obcych na ziemi i działalność ich kolaborantów pomagających im przed opinią publiczną ukryć tą działalność. Życzę sobie by zbrodniczy proceder porywania ludzi i ich uprowadzania przez obcych liczący ok. 4 miliony istnień ludzkich każdego roku na całym świecie został przerwany i aby obcy za to odpowiedzieli należna karą oraz ci, którzy im w tym zbrodniczym procederze pomagają. Życzę sobie by ludzie wreszcie w 2012 roku przejrzeli na oczy i ten proceder uświadomili sobie.

Życzę sobie by naukowcy, badacze, fizycy, archeolodzy i wszelcy inni ludzie nauki nie ukrywali przed ogółem oczywistych faktów i artefaktów i ich nie fałszowali interpretacyjnie i by ludzie wreszcie zobaczyli rzeczywistość taką jaka jest, a nie taką jaka oni im ukazują w krzywym świetle. Życzę sobie by Zahiego Hawassa szlag trafił i by wreszcie tajemnice piramid w Egipcie zaczęły być rzetelnie badane. To samo się tyczy wszelkich innych szkodników jemu podobnych we wszelkich dziedzinach i tajemnic na całym świecie.

Życzę sobie by w 2012 roku ludzie zaczęli myśleć racjonalnie i w sposób pozbawiony wszelkiego mistycznego i paranormalnego przejawu – tak jak ja to robię.

Życzę sobie by rok 2012 był rokiem przełomowym w myśleniu ludzi i by ludzie dowiedzieli się prawdy o otaczającej rzeczywistości.

To nie wszystkie życzenia, ale znaczna część wyznaczająca kierunek życzeń.

TEGO WSZYSTKIEGO ŻYCZĘ SOBIE I WAM WSZYSTKIM LUDZIE BEZ WZGLĘDU NA MOJE SYMPATJE I ANTYPATIE DO WAS.

piątek, 30 grudnia 2011, h17
2011/12/30 20:11:08 300M il do nieba

Polecane wpisy

  • Obcy? A może zwykli ludzie?

    Zawsze mi coś z tymi kosmitami nie pasowało. Wszystko wskazuje, że nigdy nie przybywali na Ziemię z jakichś odległych przestrzeni czy nie istniejących czasoprze

  • "Obcych z kosmosu" nigdy nie było. Obcy to ludzie.

    D ługo nie pisałem na blogu bo prowadzę na swoim forum dział obserwacyjny gdzie zamieszczam swoje wyniki rejestracyjne i wnioski dotyczące "obcych". Przez więk

  • UPROWADZENIA LUDZI - zorganizowany proceder

    Jedno z możliwych wyjaśnień pojawień się obcych obiektów na niskich wysokościach w różnych miejscach DLA CZEGO OBCY POJAWIAJĄ SIĘ NAZBYT CZĘSTO WOKÓŁ Większych

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/04/07 11:20:25
Co się stało z forum ufo-relacje ?
-
h17
2012/04/07 16:36:19
Zablokowali bo rzekomo naruszało jakis regulamin. Po świętach forum wraca, a niebawem będzie na prywatnym serwerze
monitoring pozycji