Każdego dnia patrzę na was i widzę jak marnujecie swoje życie... na szukaniu prawdy nie tam gdzie trzeba.
Blog > Komentarze do wpisu

KOLEJNY ZAMASKOWANY OBIEKT NAD KOLEJNYM WOJSKOWYM TERENEM

 

KOLEJNY ZAMASKOWANY OBIEKT NAD KOLEJNYM WOJSKOWYM TERENEM

Niecałe 14 dni temu sfotografowałem nad lotniskiem wojskowym za M. Mazowieckim w Janowie podobnie zamaskowany obiekt jaki opisałem w poprzednim wpisie i tu na swoim forum:

http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=564

 

Mówię o tym ponieważ dziś sytuacja niemal się powtórzyła tylko nad innym wojskowym obszarem. W podwarszawskim Wawrze jest jednostka wojskowa 2 regionalna baza logistyczna zajmują się tam m/n żywnością. Jadąc w stronę tej jednostki zatrzymałem się przed nią jakieś 1000 metrów na ul. Marsa na wiadukcie prowadzącym nad torami kolejowymi. Widok z tej pozycji na obszar nad jednostką był wystarczająco dobry. Zobaczcie na zdjęciu:

Po lewej widzicie ulicę Marsa jak zawsze zakorkowaną, a na wprost nieco z prawej w oddali obszar nad jednostką wojskową. Stojąc na tym wiadukcie postanowiłem postrzelać trochę zdjęć w podczerwieni i w normalnym trybie.

Proszę zobaczcie teraz co udało mi się zarejestrować, a opis tego co widzicie za chwilę:

 zdjęcie w oryginale: http://img713.imageshack.us/img713/5270/dsc04268u.jpg

 

Poniżej wycinek wykadrowany z tym obiektem:

 

A to wycinek tego obiektu z zakropkowanymi liniami widocznymi, które tworzą owalne kształty obiektu jakby w zamaskowaniu:

 

Może nieco nieudolnie wykonałem te zakropkowania, ale starałem się zaznaczyć i uwydatnić te linie i kształty, które na przypadkowy układ pikseli nie wyglądają. Proponuję ściągnąć to zdjęcie sobie w oryginale i po powiększeniu postarać się dobrze w ten obiekt wpatrzyć. Zauważycie z pewnością, że nie może być mowy o przypadkowym półkolisto-okrągłym układzie pikseli tworzących jakby zarys okrągłego obiektu obok chmur. Na zdjęciu łatwo też dostrzec zbyt regularny szereg ciemniejszych trójkątno podobnych plamek układających się zbyt regularnie w krąg pod głównym jaśniejszym półokrągłym rantem tego obiektu. Te ciemniejsze trójkątne plamy zdają się być jakby częściowo zdeformowane choć mimo to widać w ich rozmieszczeniu nazbyt regularny ciąg. Pod nimi w centralnej części całości widać ciemny jakby środek w, którym też łatwo rozróżnić zdecydowanie ciemniejsze plamki/obszary składające się na ten środek obiektu. Prawdopodobnie za deformacje obrazu i zniekształcenia odpowiada pole maskujące wokół tego obiektu przez, które ledwo prześwituje rzeczywisty kształt i obraz jego.

Wykonałem i przeanalizowałem w życiu już ponad sto tysięcy zdjęć i mogę zaręczyć, że piksele w moim aparacie, a nawet w każdym innym nie układają się bez przyczyny w takie okrągłe kształty. Nawet nie układają się tak gdy sfotografujemy ptaka czy owada nie znajdującego się w strefie ostrzenia obiektywu. Powiem też, że nawet gdy fotografuje się fragmenty chmur układające się samotnie na błękitnym niebie w pojedyncze obłoczki czasem do złudzenia przypominające dyski czy owale to wokół nich też nie ma żadnych takich okrągłych linii, półokrągłych otoczek czy żadnych regularnych dodatkowych kształtów czy jakby elementów całości.

Jestem pewny, że tak dziś jak kilkanaście dni temu w Janowie nad lotniskiem wojskowym sfotografowałem dwa różne obiekty w niemal doskonałym zamaskowaniu.

Oczywiście rodzą się domysły i przypuszczenia…

Czy wojsko nie ma kompletnie pojęcia, że ktoś obserwuje ich tereny i jednostki? A może ma i doskonale wie kto i po co urzęduje nad tymi jednostkami. A może tereny jednostek wojskowych są miejscami w, których te obiekty lądują w tajemnicy przed opinią społeczną, a nawet przed większością samych wojskowych pracujących zawodowo w tych jednostkach?

Fakt jest faktem, że obecność zamaskowanych nieznanych obiektów posiadających technologię antygrawitacyjną oraz niemal doskonałego maskowania się pozwala na snucie najróżniejszych przypuszczeń….

 

A tak na marginesie, wszyscy wiemy, że obcy są na ziemi od bardzo dawna. Podejrzewamy, że prowadzą na ziemi własne interesy, których tylko się możemy domyślać łącząc wiele najróżniejszych wątków z historii ludzkości. Zachodzi więc pytanie kto i jak mógłby najlepiej wspomagać obcych w ich działaniach na ziemi jak nie wojsko?

Wiemy, że rządy totalnie ignorują temat obcych, a reakcje MON na wieści o pojawiających się obcych i nieznanych obiektach latających znacie z działu „CEL TEGO FORUM” Gdybym jutro pojechał do tych dwóch jednostek i pokazał sztabowcom co sfotografowałem nad ich jednostkami to za pewne zostałbym wyśmiany, a w najlepszym razie sprawę by przyjęto do przekazania wyższym organom i tyle by było mojej interwencji nie mówiąc już o wyjaśnieniu co to takiego lata nad tymi jednostkami.

W związku z tym śmiem twierdzić, że te obiekty nad tymi jednostkami nie latały zwiadowczo jakby były obiektami obcego mocarstwa czy obcej cywilizacji inwigilującej te jednostki, ale latały w celach monitoringowych czyli zwiadowczych, ale pilnujących swojego…. Czegoś na terenach tych jednostek.

Twierdzę to wyłącznie w oparciu o znaną i zadziwiającą postawę władz wobec tego tematu, postawę jednoznacznie dla mnie wskazującą na fakt, że władze dobrze wiedzą o czym mówimy i piszemy tylko udają, że ich to nie interesuje.

Temat na forum o tym obiekcie tu: http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=582

czwartek, 09 sierpnia 2012, h17
2012/08/09 01:05:33 300M il do nieba

Polecane wpisy

  • Obcy? A może zwykli ludzie?

    Zawsze mi coś z tymi kosmitami nie pasowało. Wszystko wskazuje, że nigdy nie przybywali na Ziemię z jakichś odległych przestrzeni czy nie istniejących czasoprze

  • "Obcych z kosmosu" nigdy nie było. Obcy to ludzie.

    D ługo nie pisałem na blogu bo prowadzę na swoim forum dział obserwacyjny gdzie zamieszczam swoje wyniki rejestracyjne i wnioski dotyczące "obcych". Przez więk

  • UPROWADZENIA LUDZI - zorganizowany proceder

    Jedno z możliwych wyjaśnień pojawień się obcych obiektów na niskich wysokościach w różnych miejscach DLA CZEGO OBCY POJAWIAJĄ SIĘ NAZBYT CZĘSTO WOKÓŁ Większych

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
monitoring pozycji